programes
Tweets @iessimarro:

Curs 2016-2017

RELACIÓ DE PROFESSORAT DEL CENTRE

NOMCÀRRECTUTORIADEPARTAMENTATENCIÓ A PARES
ALFONSO FERRANDO, M. ANGELESCAP DEPARTAMENTADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 09:45 - 10:40
ALONSO BOILS, PASCUAL JAIMEINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 08:50 - 09:45
ALPISTE ILLUECA, ANA DELIAVICEDIRECTORACIENCIES NATURALSDimarts: 11:05 - 12:00
ALVAREZ ARJONA, ANATUTOR1ESODMATEMATIQUESDimecres: 12:00 - 12:55
ARNAU DIEZ, ROBERTOMUSICADimecres: 09:45 - 10:40
AZNAR VICEDO, JOSE LUISCAP ESTUDIS CICLES FORMATIUSINFORMATICA I COMUNICACIONSDimarts: 09:45 - 10:40
BALDRES PEREZ, EVA MARIACIENCIES NATURALSDijous: 11:05 - 12:00
BALLESTER CUENCA, FRANCISCAVALENCIADimarts: 09:45 - 10:40
BATALLER ALVENTOSA, MARIA VIRGINIATUTOR1CFMIINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 12:00 - 12:55
BAYARRI CAMPS, EVACAP DEPARTAMENTORIENTACIOContactar
BELDA SOLER, PASCUALTUTOR2CFMREDIFICACIO I OBRA CIVILDijous: 07:55 - 08:50
BELTRAN SOLER, LUIS FERNANDOORIENTACIODimecres: 12:55 - 13:50
BENAVENT BENAVENT, RAFAELVALENCIADimecres: 08:50 - 09:45
BLANCO VEGA, MARIA TERESAMATEMATIQUESDimecres: 08:50 - 09:45
BLASCO BRINES, JOSETECNOLOGIADimarts: 11:05 - 12:00
BORRULL NAVARRO, SILVIAANGLESDivendres: 12:00 - 12:55
BOSCA BOSCA, M. CONSUELOMATEMATIQUESDilluns: 11:05 - 12:00
CANET LIÑANA, PATRICIATUTOR1BAHAANGLESDivendres: 08:50 - 09:45
CASTILLO ALIAGA, JOSEINFORMATICA I COMUNICACIONSDijous: 9:45 - 10:40
CERDA PEREZ, JOSE MANUELGEOGRAFIA I HISTORIADilluns: 12:00 - 12:55
CHIRIVELLA QUESADA, M. TERESATUTOR1CFSAINFORMATICA I COMUNICACIONSDimarts: 12:00 - 12:55
CHISVERT CHOVER, ESTHERTUTOR1CFBAADMINISTRACIO I GESTIODimecres: 11:05 - 12:00
CINTAS BORRAS, JOSE VICENTETUTOR1BAHBFILOSOFIADimarts: 11:05 - 12:00
CLIMENT ESCANDELL, OFELIATUTOR1CFSFADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 12:55 - 13:50
CLIMENT MARTI, RAFAELTUTOR1CFMMADMINISTRACIO I GESTIODijous: 16:00 - 16:55
COLOMER BELTRAN, RUBENTUTOR3ESOBDIBUIXDimecres: 11:05 - 12:00
CRESPO ESTRELA, ANA CAROLINATUTOR2BACXANGLESDimecres: 08:50 - 09:45
DE FRANCISCO BOTELLA, M. AMPAROEDIFICACIO I OBRA CIVILDimecres: 12:00 - 12:55
DOMINGUEZ GALDON, ALBERTOTUTOR2CFMJINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 18:10 - 19:05
ESPARZA MARTORELL, RAQUELADMINISTRACIO I GESTIODilluns 18:10 - 19:05
ESPI CARDONA, ANTONIOCAP DEPARTAMENT3ESOAVALENCIADilluns: 11:05 - 12:00
FAUS FRANCES, VALERIATECNOLOGIADilluns: 08:50 - 09:45
FERNANDEZ NUÑEZ, ANTONIOSECRETARICASTELLANO LENGUA Y LITERATURADimecres: 08:50 - 09:45
FERRANDIS VILA, JOAN DAVIDDIRECTORMATEMATIQUESDijous: 11:05 - 12:00
FERRI AZNAR, ISABELADMINISTRACIO I GESTIO
FILLOL VALIENTE, ROCIOMATEMATIQUESDIlluns: 14:10 - 15:05
FLORES CUCO, CARMENCAP DEPARTAMENTCIENCIES NATURALSDimarts: 12:00 - 12:55
GALLEGO PAVIA, ALEXANDRETECNOLOGIADilluns: 11:05 - 12:00
GANDIA FERRERO, LAURATUTOR1ESOEMATEMATIQUESDijous: 09:45 - 10:40
GARCIA ROMERO, PEDRO LUISCOORDINADOR ESO4ESOADIBUIXDimecres: 12:55 - 13:50
GARRIDO MARTINEZ, MARIA JOSETUTOR1CFBIINFORMATICA I COMUNICACIONSDijous: 12:00 - 12:55
GASSO BIOSCA, M. VICENTAANGLESDimecres: 18:10 - 19:05
GIMENEZ RIBES, ENRICTUTOR2CFSAINFORMATICA I COMUNICACIONSDimecres: 16:55 - 17:50
GINER GIRBES, FRANCESCTUTOR1CFMREDIFICACIO I OBRA CIVILDimarts: 11:05 - 12:00
GIRONES REAL, M. INMACULADACAP DEPARTAMENT2ESOPTECNOLOGIADimecres: 12:00 - 12:55
GRAU BONNIN, M. LUCIATUTOR4ESOBMATEMATIQUESDimarts: 12:00 - 12:55
IBAÑEZ CARDONA, EDUARDOGEOGRAFIA I HISTORIADilluns: 12:00 - 12:55
JIMENEZ GOMEZ, VICENTETUTOR4ESOMANGLESDilluns: 09:45 - 10:40
JUAN CHECA, FRANCISCAADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 12:00 - 12:55
JUAN GARCIA, FRANCISCOCAP DEPARTAMENTDIBUIXDilluns: 11:05 - 12:00
LLACER ESTEVE, M. TRINIDADFILOSOFIADimarts: 11:05 - 12:00
LLOBELL MOMPO, JAVIERFORMACIO I ORIENTACIO LABORALDilluns: 09:45 - 10:40
LLORENS CERDA, FRANCESCFILOSOFIADivendres: 11:05 - 12:00
LORENZO MUÑIZ, MARIOTUTOR2CFSFADMINISTRACIO I GESTIODilluns: 19:05 - 20:00
MAHIQUES FORNES, VICENTECAP DEPARTAMENTECONOMIADimecres: 08:50 - 09:45
MARTI GONZALEZ, MARIA JOSECASTELLANO LENGUA Y LITERATURADimecres: 09:45 - 10:40
MARTINEZ GOMEZ, VICENTEEDIFICACIO I OBRA CIVILDivendres: 07:55 - 08:50
MARTINEZ TALAVAN, M. CARMENTUTOR1CFMJINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 16:55 - 17:50
MARTORELL ESCRIBA, M. JOSETUTOR2CFMMADMINISTRACIO I GESTIODilluns: 11:05 - 12:00
MAS PLA, VICENT MANUELTUTOR1ESOCTECNOLOGIADilluns: 09:45 - 10:40
MASET SANCHO, MARIA PILARCASTELLANO LENGUA Y LITERATURADilluns: 11:05 - 12:00
MASET SANCHO, MERCEDESORIENTACIODijous: 08:50 - 09:45
MICO CHAPI, JOSEFATUTOR2ESOAVALENCIADilluns: 08:50 - 09:45
MOLLA VAYA, GUSTAVO ADOLFOCOORDINADOR AULA SECUNDARIAINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 11:05 - 12:00
MOLTO MONTEAGUDO, VICENTE JUANMATEMATIQUESDIjous: 14:10 - 15:05
MONFORT CUENCA, MATILDETUTOR2ESOCEDUCACIO FISICADilluns: 11:05 - 12:00
MONTEJO CAMPOS, MARIA JESUS BENILDECAP DEPARTAMENTGEOGRAFIA I HISTORIADijous: 11:05 - 12:00
NICLOS CAMARASA, ENRIQUECAP DEPARTAMENT, COORD. TICINFORMATICA I COMUNICACIONSDimecres: 9:45 - 10:40
NICLOS CAMARASA, JOAN BTACAP DEPARTAMENTEDIFICACIO I OBRA CIVILDijous: 12:55 - 13:50
OTERO BELMAR, CAROLINACASTELLANO LENGUA Y LITERATURADimarts: 11:05 - 12:00
PACHES GINER, IGNACIOINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 16:00 - 16:55
PALOP BALAGUER, VICENTEINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 16:55 - 17:50
PEREZ BLASCO, ELIONORTUTOR1ESOAVALENCIADivendres: 08:50 - 09:45
PEREZ FERNANDEZ, JOSE FRANCISCOCAP DEPARTAMENTRELIGIODimecres: 12:00 - 12:55
PEREZ IBAÑEZ, ARANZAZUTUTOR2CFBIINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 8:50 - 9:45
PERUCHO BENEITO, SUSANACAP DEPARTAMENTEDUCACIO FISICADilluns: 12:00 - 12:55
PITARCH RUIZ, JOSE VICENTETUTOR1BACXGEOGRAFIA I HISTORIADijous: 12:55 - 13:50
PUCHADES QUILIS, VICENTECOORDINADOR AULAEDIFICACIO I OBRA CIVILDijous: 08:50 - 09:45
PUIG LOPEZ, ANTONIOTUTOR2ESODFISICA I QUIMICADimecres: 12:00 - 12:55
QUEROL FAYOS, TERESAVALENCIADimecres: 08:50 - 09:45
QUILES ALDEGUER, AMPAROORIENTACIOContactar
RAMOS MORENO, MARIA JOSETUTOR1ESOPANGLESDivendres: 11:05 - 12:00
RIBELLES DIEGO, ANTONIOTUTOR3ESOMGEOGRAFIA I HISTORIADimecres: 11:05 - 12:00
RIBERA PALMI, ALFONSOTUTOR2CFMIINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 09:45 - 10:40
RIPOLL TUDELA, JOSEFALLATIDijous: 12:00 - 12:55
SALA MARTI, RAFAELCAP DEPARTAMENT2ESOBMUSICADilluns: 11:05 - 12:00
SALA PARRES, EMILIO MANUELTUTOR2CFMVADMINISTRACIO I GESTIODimecres: 16:00 - 16:55
SANCHEZ CALATAYUD, MARIA DE LAS NIEVESTUTOR3ESOCANGLESDimecres: 09:45 - 10:40
SANCHIS PERALES, ANA GEMACOORDINADORA FORMACIO2CFSDINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 19:05 - 20:00
SANCHO CALABUIG, M. JOSECASTELLANO LENGUA Y LITERATURADimarts 9:45 - 10:40
SANTAMARGARITA TUDELA, LAURAANGLESDijous: 12:00 - 12:55
SEMPERE BELDA, HERMENEGILDOCAP DEPARTAMENTMATEMATIQUESDijous: 11:05 - 12:00
SICLUNA LLETGET, JUAN LUISCIENCIES NATURALSDimarts: 09:45 - 10:40
SIFRE MARTINEZ, SALVADORTUTOR2BAHBANGLESDimecres: 09:45 - 10:40
SIMON PASTOR, MARCOSEDUCACIO FISICADijous: 12:00 - 12:55
SISTERNES ALACOT, JULIA VICENTAFORMACIO I ORIENTACIO LABORALDilluns: 12:00 - 12:55
TEROL BOLINCHES, M. ROSANACAP DEPARTAMENTFORMACIO I ORIENTACIO LABORALDivendres: 07:55 - 08:50
TIMOR FERRANDO, ENRIQUETUTOR1CFMVADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 18:10 - 19:05
TINEO MERINO, DAVIDTUTOR1ESOBGEOGRAFIA I HISTORIADivendres: 11:05 - 12:00
TORIBIO VERGARA, MARIA CARMENCAP DEPARTAMENTFRANCESDivendres: 08:50 - 09:45
VAL CASTILLO, OTILIACAP DEPARTAMENTFISICA I QUIMICADivendres: 09:45 - 10:40
VALLS ARANDA, RAULTUTOR1CFSDINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 16:00 - 16:55
VEA ALEMANY, SANTIAGOTUTOR2CFBAADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 08:50 - 09:45
VERA CUCO, MARIAEDIFICACIO I OBRA CIVILDijous: 11:05 - 12:00
VILA VICEDO, RICARDOCAP ESTUDIS SECUNDARIADIBUIXDimarts: 11:05 - 12:00
AGUILERA MALDONADO, SILVIATUTOR2BAHALLATIDilluns: 09:45 - 10:40