programes
Tweets @iessimarro:

RELACIÓ TUTORS/ES CURS 2015/16

NOMTUTORIADEPARTAMENTATENCIÓ A PARES
ESPI CARDONA, ANTONIO3ESOAVALENCIADilluns: 11:05 - 12:00
GIRONES REAL, M. INMACULADA2ESOPTECNOLOGIADimecres: 12:00 - 12:55
SALA MARTI, RAFAEL2ESOBMUSICADilluns: 11:05 - 12:00
GARCIA ROMERO, PEDRO LUIS4ESOADIBUIXDimecres: 12:55 - 13:50
SANCHIS PERALES, ANA GEMA2CFSDINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 19:05 - 20:00
ALVAREZ ARJONA, ANA1ESODMATEMATIQUESDimecres: 12:00 - 12:55
BATALLER ALVENTOSA, MARIA VIRGINIA1CFMIINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 12:00 - 12:55
BELDA SOLER, PASCUAL2CFMREDIFICACIO I OBRA CIVILDijous: 07:55 - 08:50
CANET LIÑANA, PATRICIA1BAHAANGLESDivendres: 08:50 - 09:45
CHIRIVELLA QUESADA, M. TERESA1CFSAINFORMATICA I COMUNICACIONSDimarts: 12:00 - 12:55
CHISVERT CHOVER, ESTHER1CFBAADMINISTRACIO I GESTIODimecres: 11:05 - 12:00
CLIMENT ESCANDELL, OFELIA1CFSFADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 12:55 - 13:50
CLIMENT MARTI, RAFAEL1CFMMADMINISTRACIO I GESTIODijous: 16:00 - 16:55
COLOMER BELTRAN, RUBEN3ESOBDIBUIXDimecres: 11:05 - 12:00
CRESPO ESTRELA, ANA CAROLINA2BACXANGLESDimecres: 08:50 - 09:45
DOMINGUEZ GALDON, ALBERTO2CFMJINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 18:10 - 19:05
GANDIA FERRERO, LAURA1ESOEMATEMATIQUESDijous: 09:45 - 10:40
GARRIDO MARTINEZ, MARIA JOSE1CFBIINFORMATICA I COMUNICACIONSDijous: 12:00 - 12:55
GIMENEZ RIBES, ENRIC2CFSAINFORMATICA I COMUNICACIONSDimecres: 16:55 - 17:50
GINER GIRBES, FRANCESC1CFMREDIFICACIO I OBRA CIVILDimarts: 11:05 - 12:00
GRAU BONNIN, M. LUCIA4ESOBMATEMATIQUESDimarts: 12:00 - 12:55
JIMENEZ GOMEZ, VICENTE4ESOMANGLESDilluns: 09:45 - 10:40
CINTAS BORRAS, JOSE VICENTE1BAHBFILOSOFIADimarts: 11:05 - 12:00
LORENZO MUÑIZ, MARIO2CFSFADMINISTRACIO I GESTIODilluns: 19:05 - 20:00
MARTINEZ TALAVAN, M. CARMEN1CFMJINFORMATICA I COMUNICACIONSDilluns: 16:55 - 17:50
MARTORELL ESCRIBA, M. JOSE2CFMMADMINISTRACIO I GESTIODilluns: 11:05 - 12:00
MAS PLA, VICENT MANUEL1ESOCTECNOLOGIADilluns: 09:45 - 10:40
MICO CHAPI, JOSEFA2ESOAVALENCIADilluns: 08:50 - 09:45
MONFORT CUENCA, MATILDE2ESOCEDUCACIO FISICADilluns: 11:05 - 12:00
PEREZ BLASCO, ELIONOR1ESOAVALENCIADivendres: 08:50 - 09:45
PEREZ IBAÑEZ, ARANZAZU2CFBIINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 8:50 - 9:45
PITARCH RUIZ, JOSE VICENTE1BACXGEOGRAFIA I HISTORIADijous: 12:55 - 13:50
PUIG LOPEZ, ANTONIO2ESODFISICA I QUIMICADimecres: 12:00 - 12:55
RAMOS MORENO, MARIA JOSE1ESOPANGLESDivendres: 11:05 - 12:00
RIBELLES DIEGO, ANTONIO3ESOMGEOGRAFIA I HISTORIADimecres: 11:05 - 12:00
RIBERA PALMI, ALFONSO2CFMIINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 09:45 - 10:40
SALA PARRES, EMILIO MANUEL2CFMVADMINISTRACIO I GESTIODimecres: 16:00 - 16:55
SANCHEZ CALATAYUD, MARIA DE LAS NIEVES3ESOCANGLESDimecres: 09:45 - 10:40
SIFRE MARTINEZ, SALVADOR2BAHBANGLESDimecres: 09:45 - 10:40
TIMOR FERRANDO, ENRIQUE1CFMVADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 18:10 - 19:05
TINEO MERINO, DAVID1ESOBGEOGRAFIA I HISTORIADivendres: 11:05 - 12:00
VALLS ARANDA, RAUL1CFSDINFORMATICA I COMUNICACIONSDivendres: 16:00 - 16:55
VEA ALEMANY, SANTIAGO2CFBAADMINISTRACIO I GESTIODimarts: 08:50 - 09:45
AGUILERA MALDONADO, SILVIA2BAHALLATIDilluns: 09:45 - 10:40